avoid dog bite lawsuite

כיצד להימנע מתביעת נשיכת כלב? 

באופן רגיל, טבעי, כלבים הם מקור הנאה, מקור לנחמה ולחוויות טובות בחיים. כל מי שמחזיק ברשותו כלב או יותר מאחד, ידע לספר עד כמה הוא נהנה מכך ורואה בכלב חלק בלתי נפרד מחייו וממשפחתו. חבר קרוב שתמיד נמצא שם, בכל עת ובכל מצב.

לצערנו, ישנם מקרים מצערים בהם כלבים עלולים לפגוע פיזית בגורם מסוים (קרי נשיכה), בין אם בכוונה ובין אם לאו. אין זו משנה הסיבה, אם אנחנו בעלי הכלב אזי שעלינו לטפל בעניין, הן בשביל להימנע מסיטואציה כזו והן בשביל לדעת כיצד להתמודד איתה במידה והיא מתרחשת.

איך נמנעים מסיטואציה כזו?

בשביל להימנע מסיטואציה בה הכלב שלנו ינשך אדם, כלב או חיית מחמד אחרת, עלינו לבצע 2-3 פעולות עיקריות:

בחירה נכונה של גזע

ישנם גזעים מסוימים שנחשבים מסוכנים, ישנם גזעי כלבים רגועים באופן כללי, אך הם יכולים להיות תוקפניים במידות מסוימות. לכן, לפני שאנחנו מחליטים לאמץ כלב, יהיה נכון ללמוד על סוגים וגזעים, ויהיה נכון לבחור בסופו של דבר גזע שאיננו מהווה איום או סכנה על הסביבה.

אילוף

הכל מתחיל בשאלה איך הכלב מתנהג. לשם כך, אנחנו צריכים לאלף אותו להתנהג בצורה יפה ומרשימה. אנחנו צריכים לקחת אותו למאלף מגיל צעיר וללמד אותו איך להתנהג בסביבת אנשים זרים, בסביבת כלבים ובכלל בסביבה בה הוא עלול להיות תוקפן, מכל סיבה שהיא. ככל שנתחיל את תהליך האילוף מוקדם יותר, כך הוא יוכל ללמוד להתנהג בצורה הרבה יותר יפה ומכובדת.

שימוש באמצעים חיצוניים

אנחנו יכולים למצוא שורה ארוכה של אמצעים שניתן להשתמש בהם בשביל למנוע מהכלב לאיים על אחרים וכמובן לתקוף אותם באופן פיזי. למשל, להשתמש ברצועה כשאנחנו מוציאים אותו לטייל, מחסום פה אם יש צורך, יש כלבים שזקוקים לכדורים פסיכיאטריים על מנת להרגיע אותם וכן אמצעים אחרים על פי הצורך שלהם.

החשיבות של ביטוח צד ג' לכלב

אחרי כל זה, כל אחד אשר מחזיק כלב, בין אם זה בתוך הבית ובין אם זה בשטח פתוח, צריך לרכוש ביטוח חיות מחמד עם דגש עם ביטוח צד ג' לכלב. מדובר על פוליסה שאמורה להגן עליו במידה והכלב גורם נזק לאדם אחר או לרכוש שלו.

נניח וכלב נושך אדם מסוים או גורם נזק לרכוש של מישהו אחר, אז סביר להניח שהאדם הנפגע ירצה לתבוע את בעליו של הכלב על מנת לקבל פיצויים, בין אם זה על הפגיעה בו או ברכושו. פיצויים אשר יאפשרו לו לקבל טיפול פיזי ו/או נפשי וכן לתקן את הרכוש שנפגע או לקנות אחר במקומו.

על מנת שהבעלים לא יצטרך לשאת בעלויות בעצמו, הוא רוכש פוליסת ביטוח נשיכת כלב ובכלל פוליסת ביטוח צד ג' לכלב, כך חברת הביטוח תישא בחלק מהעלויות, על פי תנאי הפוליסה וכן על פי אופי המקרה.

על מנת שיהיה ניתן ליהנות מפוליסה אופטימאלית, על בעל הכלב לבחון מה בדיוק חברת הביטוח מציעה, עליו לוודא שהפוליסה מותאמת לצרכים שלו, לסוג הכלב ולאופי שלו. חשוב לזכור, פוליסות ביטוח צד ג' לכלב, לא בהכרח מבטחות את כל הכלבים (לדוגמא, כלבים שנחשבים מסוכנים, יכולות חברות הביטוח להימנע מלבטח או לקבוע תנאים מאוד מחמירים לשם כך).

לסיכום כל מי שמחזיק ברשותו כלב, כפי שהוא צריך לעשות ביטוח לחיות מחמד על מנת שיוכל לטפל בו בצורה נאותה ולא להידרש למימון עלויות הטיפול בעצמו באופן מלא, כך יהיה נכון מצידו לרכוש ביטוח צד ג' לכל מקרה של נזק לאדם או לרכוש.

קרדיט תמונה pexels

דרג כאן

תוכן עניינים

פוסטים אחרונים
החנות שלנו בדרך
שלל מוצרים לכלב שלך!
בקרוב!

כל המידע לכלב שלך במקום אחד

שתפו עם חברים!
מחפש דוגווקר?
תגיות
איך גומלים כלב מעשיית צרכים בבית איך כלב מראה אהבה איך לאלף כלב איך לאלף כלב לא לקפוץ על אנשים איך לגרום לגור לעשות צרכים בחוץ איך להיות דוגווקר איך ללמד כלב להביא כדור איך ללמד כלב לעשות צרכים במקום מסוים אילוף גורים אילוף גורים מחיר אילוף כלבים אילוף כלבים בבית הלקוח אילוף כלבים בגליל העליון אילוף כלבים בדרום מחיר אילוף כלבים בנתניה אילוף כלבים מחיר באיזה גיל כלב נגמל גור כלבים לא ישן בלילה דוגווקר מחיר האם אפשר לאלף כלב בוגר חינוך גור לצרכים על פד כלב בוגר עושה צרכים בבית כלב ישן על הרצפה כלב מפהק כלב נובח על כלבים אחרים כלב נושך את הרצועה כלב רועד מפחד כל כמה זמן צריך להוציא כלב כמה זמן כלב יכול להתאפק כמה פעמים ביום כלב עושה קקי מאלף כלבים בזול מאלף כלבים בנהריה מאלף כלבים בנתניה מאלף כלבים בראשון לציון מאלף כלבים הכי טוב בארץ מאלף כלבים מומלץ מאלף כלבים מחיר מחירון כלבים מחנה אילוף כלבים סימנים של כלבים עלות שעת אילוף כלבים פירוש התנהגות כלבים פנסיון אילוף כלבים בצפון קורס אילוף כלבים מחיר שפת גוף של כלבים
דילוג לתוכן
צור קשר ✉️